zde se nacházíte:
Úvod

Gastronomie

Práce v gastronomii (Rakousko, Švýcarsko, Německo)

Pro velký zájem o pracovní místa českých občanů v zahraničí v oblasti gastronomie jsme pro Vás vybrali jednoduchou cestu k inzertním prověřeným serverům a portálům, na kterých najdete spousty pracovních nabídek v tomto odvětví.

Nejvíce žádané, dobře finančně ohodnoceny a hlavně v blízkosti České Republiky jsou pracovní místa v Rakousku, Německu a Švýcarsku. Proto jsme se zaměřili právě na tyto země a nabízíme zde možnost získat 10 nejlepších adres pracovních portálů v dané zemi za jednu sms v hodnotě 30,- Kč.

Inzeráty jsou přímo od zaměstnavatelů, čili žádné další poplatky za zprostředkování a jiné výdaje. Na těchto portálech se také dozvíte spousty užitečných rad a informací, např. jak o práci zažádat správně
nebo jak by měl vypadat životopis pro danou práci v dané zemi. Můžete se zde taky rovnou přihlásit o práci online a mnoho jiných zajímavostí týkajících se zaměstnání v zahraničí.

Seznam portálů (SMS platba 30,- Kč):

Tipy:

  • Nejvýhodnější jsou práce sezóní, kde zaměstnavatel nabízí většinou ubytování a stravu zdarma.
  • Práci začněte hledat minimálně 2-3 měsíce před začátkem sezóny a to na zimu v září a na léto v dubnu
  • Posílejte na místa průvodní mail s životopisem v němčině a samozřejmě ostatní dokumenty jako výuční list, maturitu nebo reference také přeloženy do němčiny. Pokud nedostanete odpověď do týdne kontaktujte je znovu telefonicky.

Přejeme hodně úspěchů v hledání Vaší vysněné pracovní příležitosti a štastný nový začátek.

Team Job Austria.