zde se nacházíte:
Úvod

Práce v Rakousku

Chcete pracovat v Rakousku, ve svém oboru
a nevíte jak na to? Obraťte se na nás.

Žádost o zaměstnání

Práce v Rakousku

Rakousko je sociální stát a nabízí spousty výhod pro zaměstnance. Práce v Rakousku je finančně mnohem zajímavější než v České Republice a ještě dlouho se tento stav nezmění.

Kariéra s JobAustria.

Zašlete nám Váš životopis

Chcete pracovat v Rakousku, ve svém oboru a nevíte jak na to? Obraťte se na nás. Hledáme neustále nové pracovní síly ve všech řemeslech pro práci v Rakousku u top firem. Práce v Rakousku je lépe ohodnocena a přináší spousty dalších výhod.

Žádost o zaměstnání

Volná místa

Nabízíme pevné zázemí mezinárodní společnosti se sídlem v Salzburgu, která ročně zaměstnává přes 1000 pracovníků. Těšíme se na Vás Job Austria.

Pracovní nabídka

Aktuální nabídky práce

Elektro
Tirol
Elektro
Linz
Pokrývačství
Linz
Pokrývačství
Celé Rakousko

Práce v Rakousku s JobAustria.

jsme personální agentura s dlouholetou zkušeností ve zprostředkování zaměstnání do zahraničí.  K provozování této činnosti vlastníme povolení ke zprostředkování zaměstnání vydané Úřadem práce ČR. Díky úzké spolupráci s našimi zahraničními partnery pro Vás dokážeme zajistit pracovní příležitost de-facto ze dne na den. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům a agenturním zaměstnancům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního. Naše služby jsou zcela zdarma a reference našich klientů mluví za nás. Pomáháme docílit Vašemu snu.

Individuální podpora

Flexibilní personální přístup

Roky zkušeností

Nadstandartní platové podmínky

Úspora času a nákladů

Pracovní reference

Hambálek Vojtěch

02.05.2018

Dobrý den pane Raškov,
musím s potěšením říci, že Váš přístup byl naprosto profesionální, se vším mi bylo ochotně vyhověno a nemám žádné výhrady. Jsem s naší spoluprací naprosto spokojen a to i v tomto roce, děkuji

Hambálek Vojtěch

Zeman Andrej

29.01.2018

Zravím,
ve firmě dělám tři roky, firma je seriózní, úspěšná, jsem zde velmi spokojen, neměnil bych, děkuji.

Andrej Zeman

Seidenglanz Karel

02.03.2017

S firmou Job Austria jsem velmi spokojen, nikdy s ničím nebyl problém, velmi dobré jednání, včasné vyplácení, mohu doporučit všem.

Karel Seidenglanz

Čech Břetislav

31.01.2017

Dobrý den, v roce 2016 jsem začal pracovat v Salzburgu. Jsem spokojen s prací a také i po finanční stránce. Můžu všem doporučit. Celkové jednání všech mých nadřízených je na úplně jiné úrovni než v ČR. Děkuji celému týmu  Job Austria a panů Filipu Raškovi za tuto možnost pracovat v Rakousku.

Zdraví Břetislav Čech

10 let

Již 10 let na českém a rakouském trhu

1000 zam./rok

Ročně více než 1000 umístěných uchazečů o práci

60.000 CZK/měs. 

mzda čistého měsíčně 

14 výplat/rok

U nás vyplácíme 14 platů v roce

0 CZK

Naše služby jsou zdarma