zde se nacházíte:
Úvod

Práce v Rakousku

Chcete pracovat v Rakousku, ve svém oboru
a nevíte jak na to? Obraťte se na nás.

Žádost o zaměstnání

Práce v Rakousku

Rakousko je sociální stát a nabízí spousty výhod pro zaměstnance. Práce v Rakousku je finančně mnohem zajímavější než v České Republice a ještě dlouho se tento stav nezmění.

Kariéra s JobAustria.

Zašlete nám Váš životopis

Chcete pracovat v Rakousku, ve svém oboru a nevíte jak na to? Obraťte se na nás. Hledáme neustále nové pracovní síly ve všech řemeslech pro práci v Rakousku u top firem. Práce v Rakousku je lépe ohodnocena a přináší spousty dalších výhod.

Žádost o zaměstnání

Volná místa

Nabízíme pevné zázemí mezinárodní společnosti se sídlem v Salzburgu, která ročně zaměstnává přes 1000 pracovníků. Těšíme se na Vás Job Austria.

Pracovní nabídka

Aktuální nabídky práce

Elektro
Tirol
Elektro
Linz
Pokrývačství
Linz
Pokrývačství
Celé Rakousko

Práce v Rakousku s JobAustria.

jsme personální agentura s dlouholetou zkušeností ve zprostředkování zaměstnání do zahraničí.  K provozování této činnosti vlastníme povolení ke zprostředkování zaměstnání vydané Úřadem práce ČR. Díky úzké spolupráci s našimi zahraničními partnery pro Vás dokážeme zajistit pracovní příležitost de-facto ze dne na den. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům a agenturním zaměstnancům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního. Naše služby jsou zcela zdarma a reference našich klientů mluví za nás. Pomáháme docílit Vašemu snu.

Individuální podpora

Flexibilní personální přístup

Roky zkušeností

Nadstandartní platové podmínky

Úspora času a nákladů

Pracovní reference

Marek Jiří

19.01.2023

Chtěl bych velice ocenit profesionální a vstřícný přístup pana Raškova, který mi pomohl se vším potřebným k nástupu za prací v Rakousku.

Tímto velmi děkuji a budoucím zájemcům jen doporučuji.

S přátelským pozdravem Marek Jiří

Bezděk Josef

13.01.2023

Rád bych poděkoval firmě JobAustria za možnost pracovat v zahraničí a zvlášť panu Filipu Raškovi za pomoc při vyřizování administrativy. Vždy byl ochoten pomoc při jakémkoliv problému.

Seriózní firma, skvělá spolupráce.

Mohu jen doporučit.

S pozdravem Bezděk

Fajkus Jiří

09.01.2023

V novém roce, bych chtěl popřát firmě JobAustria, potažmo panu Raškovi jen to nejlepší a poděkovat za výbornou spolupráci.

Konečně seriózní firma, která neslibuje, ale koná. Firma, která se nevymlouvá, ale dostává svých závazků a hlavně firma, díky které jsem během pár dní od prvního kontaktu nastoupil do práce, ve které jsem spokojen nejen profesně, ale hlavně, což je pro mou rodinu důležité i finančně.

Všem, kteří mají zájem pracovat v Rakousku stejně jako já, mohu jen doporučit...

Ještě jednou moc děkuji a těším se i na další spolupráci

Fajkus Jiří

Polovka Miroslav

07.01.2023

U firmy pracuji již pátým rokem. Jen mi je líto, že jsem tak neučinil již dříve. Obrovská spokojenost. Moc díky všem z firmy a hlavně panu Raškovi, který nám všem moc pomáhá. Neváhejte a přidejte se k nám. Nebudete litovat.

S pozdravem Polovka Miroslav

10 let

Již 10 let na českém a rakouském trhu

1000 zam./rok

Ročně více než 1000 umístěných uchazečů o práci

60.000 CZK/měs. 

mzda čistého měsíčně 

14 výplat/rok

U nás vyplácíme 14 platů v roce

0 CZK

Naše služby jsou zdarma