zde se nacházíte:
Úvod > Reference

Váš názor je pro nás důležitý

Hambálek Vojtěch

02.05.2018

Dobrý den pane Raškov,
musím s potěšením říci, že Váš přístup byl naprosto profesionální, se vším mi bylo ochotně vyhověno a nemám žádné výhrady. Jsem s naší spoluprací naprosto spokojen a to i v tomto roce, děkuji

Hambálek Vojtěch

Zeman Andrej

29.01.2018

Zravím,
ve firmě dělám tři roky, firma je seriózní, úspěšná, jsem zde velmi spokojen, neměnil bych, děkuji.

Andrej Zeman

Seidenglanz Karel

02.03.2017

S firmou Job Austria jsem velmi spokojen, nikdy s ničím nebyl problém, velmi dobré jednání, včasné vyplácení, mohu doporučit všem.

Karel Seidenglanz

Čech Břetislav

31.01.2017

Dobrý den, v roce 2016 jsem začal pracovat v Salzburgu. Jsem spokojen s prací a také i po finanční stránce. Můžu všem doporučit. Celkové jednání všech mých nadřízených je na úplně jiné úrovni než v ČR. Děkuji celému týmu  Job Austria a panů Filipu Raškovi za tuto možnost pracovat v Rakousku.

Zdraví Břetislav Čech

Messing Filip

14.07.2016

Pred dvema roky jsem zacal pracovat v Rakousku jako jerabnik mel jsem obavy jak vse zvladnu jiny jazyk,cestovani,ubytovani ale dnes musim moc podekovat panu Raskovi i panu Ederovi s jejich pomoci jsem vse zvladl dnes se v Rakousku citim jako doma delam praci kterou jsem delal v cesku 14let, denne se zdokonaluji v nemcine a delam co me opravdu bavi,jsem mnohem vice s rodinou a vzdy kdyz jsem cokoliv potreboval vysli mi vstric a ochotne pomohli.Dekuji moc a tesim se na dalsi spolupraci .

S pozdravem ze Salzburgu

Přibyl Daniel

11.05.2015

Před nedávnem tomu bylo rok, co jsem začal pracovat v Rakousku. Z dnešního pohledu musím jen litovat, že jsem se k tomuto kroku neodhodlal již mnohem dříve. Moje váhání plynulo ze strachu z odloučení od rodiny a v neposlední řadě ze strachu z cizí země, jak mně přijmou, zda nebude vadit moje špatná němčina atd.

Jsem jeřábník. Pracuji na věžových jeřábech. Býval jsem OSVČ. Nechci se rozepisovat o poměrech ve stavebnictví v ČR, neboť předpokládám, že návštěvník webu Jobaustria uvažuje o práci v zahraničí a jedním z jeho důvodů je mnohdy neutěšená situace zaměstnance, nebo OSVČ v Čechách. Zkrátka v Čechách dobře už bylo.

Inu rozhodl jsem se zkusit štěstí a zatím se mi daří. Po vyplnění on-line formuláře na webu, mě druhý den kontaktoval pan Raškov, zeptal se co a jak a poradil jaké dokumenty si obstarat a kde, a do měsíce jsem měl práci. Jsem zaměstnancem firmy Perner Group, což je pracovní agentura, se kterou Jobaustria úzce spolupracuje. Perner Group pak nabízí mé služby dalším firmám v rámci celého Rakouska. Zde musím podotknout, že celé Rakousko byla moje volba. Chtěl jsem mít co největší šanci získat práci. Budete-li ale chtít pracovat jen např. ve Vídni, nebo v Linci, do Innsbrucku vás nikdo posílat nebude.

Mé počáteční obavy se záhy rozplynuly. V práci mne přijali dobře ve všech stavebních firmách, pro které jsem zatím pracoval. Důležité pro mne také je, že oproti českým standardním 300 hodinám včetně sobot, nedělí a svátků, pracuji měsíčně v Rakousku cca 160 hodin, čili jsem s rodinou paradoxně častěji než tomu bylo v Čechách. Potřebuji-li se v Rakousku domluvit na nějakých úředních věcech, nebo nechci riskovat, že v Perner Group špatně pochopí čeho si žádám, pan Raškov vždy ochotně pomůže. Stačí zvednout telefon a zavolat, nebo napsat e-mail. Ubytování v Rakousku sežene firma Perner Group a navíc na něj přispívá. Mzda oproti ČR nesrovnatelně lepší a navíc placená dovolená, což jsem já jako bývalý živnostník dávno zapomněl co je.

Jak jsem psal v úvodu, jsem v Rakousku rok a zatím jsem nenarazil na žádný problém.

Váháte-li, snad vám v rozhodování pomůže těchto mých několik vět. Rozumíte-li svému oboru, či řemeslu a umíte-li německy alespoň trochu, máte jistě velikou šanci uspět.

S přátelským pozdravem Daniel Přibyl

Miroslav Halabica

04.05.2015

Již pátým rokem spolupracuji s Job Austria a jsem velmi spokojen. Pokud ovládáte svoje řemeslo budete zde oceněni a já osobně mohu tyto firmy vřele doporučit. Pro snadný vstup na rakouský trh práce jste na správném místě. Ještě jednou děkuji.

S pozdravem Miroslav Halabica

Rapant Bohumil

21.04.2015

Pracuji v Salzburgu od roku 2011. Chtěl bych touto formou poděkovat celému týmu manažerů a hlavně panu Filipu Raškovovi za profesionální přístup a za vstřicnost a pomoc při řešení všech záležitostí.

S přátelským pozdravem Rapant Bohumil

Devera Miroslav

20.04.2015

Rád bych poděkoval celému týmu pana Raškova a pana Edera pomohli i v otázce mateřské a daní. Práce v Rakousku nám pomohla k vlastnímu vysněnému domečku.Díky Jobaustria mohu dělat práci kterou mám rád a ještě se zdokonalovat v cizím jazyce.Pracuji zde pod těmito firmami už pár let a spolupráci vřele doporučuji.

Krásný den Miroslav Devera

Fousek Martin

13.04.2015

Spoluprace s agenturou práce Job Austria funguje perfektně. Pracuji jiz tretim rokem v Rakousku a vše funguje na velmi dobre urovni. Chtel bych podekovat p.Ederovi a p. Raskovi za profesionální spolupráci. Jsem jak po profesni, tak i po financi strance velmi spokojen. V pripade jakekoliv pomoci v cizine mi vzdy vysli velmi ochotne vstrict. Jsem rad, ze zde muzu pracovat a vsem kteri hledaji praci v zahranici vrele doporucuji.

S pozdravem Fousek Martin