zde se nacházíte:
Úvod > Reference

Váš názor je pro nás důležitý

Marek Jiří

19.01.2023

Chtěl bych velice ocenit profesionální a vstřícný přístup pana Raškova, který mi pomohl se vším potřebným k nástupu za prací v Rakousku.

Tímto velmi děkuji a budoucím zájemcům jen doporučuji.

S přátelským pozdravem Marek Jiří

Bezděk Josef

13.01.2023

Rád bych poděkoval firmě JobAustria za možnost pracovat v zahraničí a zvlášť panu Filipu Raškovi za pomoc při vyřizování administrativy. Vždy byl ochoten pomoc při jakémkoliv problému.

Seriózní firma, skvělá spolupráce.

Mohu jen doporučit.

S pozdravem Bezděk

Fajkus Jiří

09.01.2023

V novém roce, bych chtěl popřát firmě JobAustria, potažmo panu Raškovi jen to nejlepší a poděkovat za výbornou spolupráci.

Konečně seriózní firma, která neslibuje, ale koná. Firma, která se nevymlouvá, ale dostává svých závazků a hlavně firma, díky které jsem během pár dní od prvního kontaktu nastoupil do práce, ve které jsem spokojen nejen profesně, ale hlavně, což je pro mou rodinu důležité i finančně.

Všem, kteří mají zájem pracovat v Rakousku stejně jako já, mohu jen doporučit...

Ještě jednou moc děkuji a těším se i na další spolupráci

Fajkus Jiří

Polovka Miroslav

07.01.2023

U firmy pracuji již pátým rokem. Jen mi je líto, že jsem tak neučinil již dříve. Obrovská spokojenost. Moc díky všem z firmy a hlavně panu Raškovi, který nám všem moc pomáhá. Neváhejte a přidejte se k nám. Nebudete litovat.

S pozdravem Polovka Miroslav

Fajkus Miroslav

05.01.2023

S firmou Job Austria už spolupracuji čtvrtým rokem a jsem nadmíru spokojený. Slušnost, perfektní spolupráce a splnění daného slova. Pokud jsem měl v práci nějaké výhrady, vždy mi pan Raškov velmi ochotně vyjde vstříc a daný problém velmi rychle vyřeší. Peníze mám vždy v termínu na účtu a nedělám za drobné. A čtrnáct výplat za rok je něco o čem jsem si i Německu nechal jenom zdát. Kdo se práce nebojí, tady je spokojený. Děkuji.

S přátelským pozdravem Miroslav Fajkus

Kišgeci Pavel

04.01.2023

U firmy pracuji více než rok. Na začátku mi vyhověly ve všem co jsem potřeboval skrz práci, volno, či speciální požadavky. A pořád to tak je. Když je problém s ubytováním, nebo nevhodná práce, tak se to hned řeší, a vše ke spokojenosti. Firma a její vedení je příjemné, profesionální a má lidský přistup.

Kišgeci Pavel

Hambálek Vojtěch

02.05.2018

Dobrý den pane Raškov,
musím s potěšením říci, že Váš přístup byl naprosto profesionální, se vším mi bylo ochotně vyhověno a nemám žádné výhrady. Jsem s naší spoluprací naprosto spokojen a to i v tomto roce, děkuji

Hambálek Vojtěch

Zeman Andrej

29.01.2018

Zravím,
ve firmě dělám tři roky, firma je seriózní, úspěšná, jsem zde velmi spokojen, neměnil bych, děkuji.

Andrej Zeman

Seidenglanz Karel

02.03.2017

S firmou Job Austria jsem velmi spokojen, nikdy s ničím nebyl problém, velmi dobré jednání, včasné vyplácení, mohu doporučit všem.

Karel Seidenglanz

Čech Břetislav

31.01.2017

Dobrý den, v roce 2016 jsem začal pracovat v Salzburgu. Jsem spokojen s prací a také i po finanční stránce. Můžu všem doporučit. Celkové jednání všech mých nadřízených je na úplně jiné úrovni než v ČR. Děkuji celému týmu  Job Austria a panů Filipu Raškovi za tuto možnost pracovat v Rakousku.

Zdraví Břetislav Čech